Özel Ambulans

Özel Ambulans

Dünyada yaşanan sağlık gelişmelerinde özel bir yeri ambulanslar hızlı nüfus artışıyla birlikte önemini her geçen gün arttırıyor. Hastalar için acil tıbbi yardım hayati öneme sahiptir. Hastaneye getirilişle birlikte hastaneden dönüşte de hastaların rahatı ve sağlığı son derece güvenli olmalıdır. Özel ambulanslar ise bu hizmetler için tasarlanmıştır. Özel ambulans hizmeti ise insan sağlığını baz alan, her kesimden hastanın ihtiyacı olan bir sağlık hizmetidir. Özel ambulans hizmetinin herhangi bir alternatifi bulunamamaktadır. Bunun nedeni özel ambulansların donanımlı olması, tecrübeli ve bilgili kişiler tarafından hastaların nakil işlemlerinin yapılmasını gerektirmesidir.

Özel ambulans hastaların sağlıklı ve konforlu bir şekilde taşınmasını, bunun için gerekli tüm tedbirlerinin alınmasını hastalar için sağlar. Özel ambulans hizmeti almak isteyen kişilerin en önem verdiği husus hasta nakil işlemlerinin sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmesidir.

Özel Ambulansın Özellikleri Nelerdir

  • İnsan sağlığı söz konusu olduğunda gerekli tüm donanımsal özelliklere sahip olan özel ambulanslar ile hastalar güven ve rahat içinde nakil işlemleri yapılır.
  • Özel ambulansların sundukları hizmet 112 acil ambulansların hizmetiyle aynıdır. Özel ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır.
  • Özel ambulanslar hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Akabinde en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işlemini gerçekleştirir.
  • Özel ambulansların normal ambulanslardan ayırt edici yanlarından biri ise araçların yeni model olması ve donanımlarının daha yüksek olmasıdır. İç donanımı ve ekipmanları bakımından kaliteli ve geniş bir hizmet sunumu gerçekleştirir.
  • Özel ambulanslar özel nakil hizmetiyle hastalara gerekli konforu sunmaktadır. Sağlık kuruluşu yerine hastanın gitmeyi isteyeceği lokasyona götürebilmektedir.

Bu gibi hizmetler nedeniyle özel ambulanslar oldukça sık tercih edilmektedir.

Özel Ambulans Kiralama

Özel ambulans kiralama hizmeti özellikle işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Özel işletmeler ihtiyaçları doğrultusunda iş yerlerinde özel ambulans bulundurmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri, spor salonları, fabrikalar, tıp merkezleri ve iş niteliği riskli olan işletmeler özel ambulans hizmeti sunmaktadır. Çalışanların veya müşterilerin gerekli sağlık hizmetini gerçekleştirebilmek için işletmeler özel ambulans kiralama işlemi ile kaliteli ve güvenli bir iş prensibi gerçekleştirmektedir.

Özel Ambulans Ücretleri 2021

Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı İstanbul içi ve Şehirlerarası özel ambulans  kiralama  hizmeti sağlamaktayız. Şehirler arası ve İstanbul özel ambulans fiyatlarımız:

-Şehir içi başlangıç ücreti 150 TL + km başına 5 TL
-Şehirler arası özel ambulans fiyatları başlangıç ücreti 150 TL + km başına 4 tl ‘dir.

Özel Ambulans İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa yakası özel ambulans ihtiyaçlarınız için gezer ve sabit ekiplerimiz çeşitli lokasyonlarda en hızlı hizmet için beklemekte  Özel ambulans İstanbul Avrupa Yakası Bütün Bölgelere Hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye de hizmet sağlamaktayız.. İstanbul’dan ve diğer şehirlere veya veya diğer şehirlerden İstanbul’a ambulans hizmetlerimiz için bizi arayın. 

Özel Ambulans İstanbul Anadolu Yakası

İstanbul Anadolu yakası özel ambulans ihtiyaçlarınız için sabit ve gezer ekiplerimiz çeşitli alanlarda 7/24 hizmetinizde.  Özel ambulans İstanbul Anadolu yakasında tüm bölgeler hizmet vermekteyiz.  Tüm Türkiye'de  ambulanslarımız sabit noktalarda  servise hazır, gerekli ekipmanlar kurulu beklemektedir. İstanbul Avrupa yakası veya Anadolu yakası için isterseniz şehirler arası ambulans hizmetimizle Türkiye’dan tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. İstanbul’dan ve diğer şehirlere veya veya diğer şehirlerden İstanbul arası ambulans hizmetlerimiz için bizi arayın.